Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na właściwym poziomie, nasz serwis internetowy korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Przez dalsze aktywne korzystanie z serwisu (przeglądanie, przewijanie, klikanie) bez odpowiednich zmian ustawień przeglądarki, wyrażają Państwo na to zgodę.
wyślij nam mail z zapytaniem telefon Autorska Kolekcja Projekty Domów
Cena
Cena projektu
BG-02
650 zł

Cena zawiera podatek VAT.
PARTEROWY
Dane szczegółowe
Powierzchnia zabudowy 42,00 m²
Pow. netto zamknięta* 34,00 m²
Kubatura 172,40 m³
Kąt nachylenia dachu 30°
* Podane powierzchnie nie obejmują części budynku które nie są zamknięte jak loggie, werandy, balkony, tarasy.


Aktualna cena dostępna na stronie internetowej. Dokumentacja może zawierać zmiany i uzupełnienia.
 34,00m2   

  BG-02

projekty domów - projekt  projekt domu BG-02

Informacje o projekcie:
Budynek wolno stojący, rekreacyjno garażowy. Przeznaczony jest jako uzupełnienie zabudowy jednorodzinnej lub jako zabudowa na terenach rekreacyjnych. 

Program użytkowy: garaż jednostaniskowy oraz altana ogrodowa z grillem. Technologia tradycyjna. Fundamenty betonowe wylewane. Ściany zewnętrzne garażu murowane z bloczków z betonu komórkowego. Ściany altany - konstrukcja drewniana szkieletowa. Komin z cegły pełnej ceramicznej. Stropodach - lekkie wiązary drewniane z dociepleniem pasa dolnego w garażu. Pokrycie - dachówka lub blacha dachówkowa. Stolarka typowa, drewniana lub z PCV. Wyposażenie instalacyjne: instalacja elektryczna oświetleniowa i gniazd wtykowych. W ramach adaptacji projektu do terenu dopuszcza się zmianę funkcji garażu na komórkę gospodarczą oraz zwężenie lub rozszerzenie jego szerokości.  
Projekt spełnia warunki techniczne (WT) przewidziane od roku 2014.

rzut parteru - projekt domu BG-02


Możliwe zmiany:
materiały budowlane, technologia stropów, zmiany w otworach okiennych i drzwiowych, ścianki działowe, lukarny, balkony, podpiwniczenie, wykusz, szerokość garażu i inne podobne.

Chętnie pomożemy Państwu w podjęciu decyzji związanej z dokonywaniem zmian w projektach (korekty funkcji wewnętrznej, zmiany wystroju i poprawki w wykończeniu elewacji budynku, zmiany rozwiązań konstrukcyjnych, pomoc w doborze rozwiązań wariantowych, itp). Często możemy także zaoferować uproszczone rysunki zamienne ułatwiające adaptację miejscowemu projektantowi. Prosimy o kontakt pod telefonem 602 308888.


Przy zakupie wraz z projektem domu rabat na wybrany garaż lub budynek gospodarczy - 50%.
 powiększ
 wydrukuj kartę katalogową
Autoryzowany
Salon Sprzedaży

DobreProjekty


 

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailem. Do Państwa dyspozycji jest także zespół autorski. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Nasz adres mailowy:

wyślij nam mail z zapytaniem
Copyright DGK 2003-2018

Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów:

Pn - Pt   8 - 17     So   9 - 13

75 889 00 00
602 308 888

naglowek 34,00m BG-02
Dane szczegółowe
Powierzchnia zabudowy 42,00 m²
Pow. netto zamknięta* 34,00 m²
Kubatura 172,40 m³
Kąt nachylenia dachu 30°
* Podane powierzchnie nie obejmują części budynku które nie są zamknięte jak loggie, werandy, balkony, tarasy.

Cena projektu
BG-02
650 zł
Cena zawiera podatek VAT.


Informacje o projekcie:
Budynek wolno stojący, rekreacyjno garażowy. Przeznaczony jest jako uzupełnienie zabudowy jednorodzinnej lub jako zabudowa na terenach rekreacyjnych.    Program użytkowy: garaż jednostaniskowy oraz altana ogrodowa z grillem. Technologia tradycyjna. Fundamenty betonowe wylewane. Ściany zewnętrzne garażu murowane z bloczków z betonu komórkowego. Ściany altany - konstrukcja drewniana szkieletowa. Komin z cegły pełnej ceramicznej. Stropodach - lekkie wiązary drewniane z dociepleniem pasa dolnego w garażu. Pokrycie - dachówka lub blacha dachówkowa. Stolarka typowa, drewniana lub z PCV. Wyposażenie instalacyjne: instalacja elektryczna oświetleniowa i gniazd wtykowych. W ramach adaptacji projektu do terenu dopuszcza się zmianę funkcji garażu na komórkę gospodarczą oraz zwężenie lub rozszerzenie jego szerokości.  


rzut parteru - projekt domu BG-02
 
  Zobacz następny projekt